نحوه ساخت سرور دیسکورد

اگه از اینکه توی سرورهای مختلف، ممبر باشید خسته شدید؛ حالا وقتشه که با ساختن سرور دیسکورد خودتون، جامعه ی دوستان و آشناهاتون رو به سرور خودتون دعوت کنید.

امروز با آموزش ساخت سرور دیسکورد با شما هستیم تا یاد بگیرید چطور یک سرور بسازید و اون رو به صورت مبتدی مدیریت کنید. در مطالب بعدی از سای تک، به شما یاد می‌دیم چطوری سرور خودتون رو حرفه ای تر کنید و در بین دوستان خود حرفی برای گفتن داشته باشید.

چطور سرور دیسکورد بسازیم

با هم مرحله مرحله با آموزش تصویری پیش می‌ریم تا ببینیم چطور سرور دیسکورد بسازیم. این آموزش طبق دیسکورد کامپیوتر ساخته شده اما جای دکمه ها در بقیه ی سیستم عامل ها (مک، اندروید و ios) مشخصه پس راحت اونو پیدا می‌کنید. بریم یاد بگیریم.

  • وارد صفحه اصلی دیسکورد بشید.
  • روی آیکون + که زیر سرورهای دیسکوردی که توی اونا جوین هستید کلیک کنید.

  • بعد از اون صفحه ای براتون بالا میاد که شما می تونید انتخاب کنید که سرورتون بر اساس نمونه های از پیش ساخته ی دیسکورد باشه یا یک سرور بدون هیچ کانال خاصی. اینجا انتخاب با خودتونه و اگه دوست دارید می تونید از بین این نمونه ها یکی رو انتخاب کنید؛ اگر نه، روی Create My Own کلیک کنید.

چطور سرور دیسکورد بسازیم

  • بعد از اینکه نوع سرورتون رو انتخاب کردید، یه سوال از طرف دیسکورد براتون نمایان میشه که می‌تونید با جواب دادن بهش به دیسکورد کمک کنید. اولین گزینه برای سرورهای بزرگ و گزینه دوم برای سرورهای کوچک و دوستانه است. اگر مطمئن نیستید که سرورتون توی کدوم دسته است، متن آبی رنگ Skip This Question رو انتخاب کنید.

  • حالا وقتشه که یک اسم و پروفایل برای سرور خودتون انتخاب کنید.

  • بعد از اینکه شخصی سازی تموم شد، برای تکمیل ساخت سرور، روی دکمه آبی Create کلیک کنید.

حالا سرور شما ساخته شد و آماده ی استفاده و اشتراک گذاری لینک برای دوستای شماست. با استفاده از آموزش ساخت لینک از سرور دیسکورد، یک لینک بسازید و برای دوستاتون بفرستید تا به سرورتون جوین بشن.

منبع: Discord

سرور سای تک

اگه سوالی داشتی یا راهنمایی خواستی، روی ما حساب کن!

4.9/5 - (8 نفر به این پست امتیاز دادن!)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانفیگ سرور دیسکورد

آموزش ساخت کانال AFK در دیسکورد

کانفیگ سرور دیسکورد

آموزش اضافه کردن دکمه به وبهوک

معرفی ربات ها

آموزش پخش آهنگ با بات هایدرا

کانفیگ سرور دیسکورد

نحوه ساخت لینک اختصاصی سرور دیسکورد

کانفیگ سرور دیسکورد

ساخت انانسمنت چنل

آموزش دیسکورد

تنظیمات نوتیفیکیشن دیسکورد