معرفی تمام بج های دیسکورد

فهرست مطالب

سلام رفقا چطورید؟ امروز اومدیم یکم راجع به بج های دیسکورد که توی پروفایل این و اون حتما دیدید صحبت کنیم ببینیم هرکدومشون برای چیه و چطوری می تونیم این بج ها رو بگیریم. تا آخر بخونید و سوالی داشتید کامنت کنید.

انواع بج های دیسکورد

بج های دیسکورد

بج نیترو – Nitro Subscrber

نیترو بجی هستش که با خریدن به دست میاد، و با خرید نیترو میتوانید gif برای پروفایل و بنر بزارید، شما میتونید با خرید نیترو ایموجی های سرور های دیگر رو در هرجایی که میخواید استفاده کنید، طرح بج “نیترو بوست” و  “نیترو کلاسیک” یکی هستند و شما با لذئن موس بر روی بج، زمانی که نیترو براتون فعال شده رو ببینید.

Nitro - معرفی تمام بج های دیسکورد

سرور بوست – Server Boost

بج بوست بجی هستش که وقتی نیترو بوست میخرید، میتونید با بوستش سروری رو بوست کنید و نشان بوست رو دریافت کنید، اگ میخواید تنها فقط سروری رو بوست کنید، میتونید برای سرور مورد نظرتون بوست بخرید، اگه میخواید بدونید که از چه تاریخی کسی سرور رو بوست کرده، روی بج بوستش کلیک کنید تا معلوم شه. مقاله پیشنهادی: نحوه بوست کردن سرور دیسکورد

Booster - معرفی تمام بج های دیسکورد

هایپ اسکواد – Hype Squad

هایپ اسکواد دیسکورد چیه؟

بج هایپ اسکواد به سه گروه بریوری، برلیانس و بالانس تقسیم شده که این سه گروه داستان های مختلفی داره، بج هایپ اسکواد بج رایگانی هستش که با تست 5 سوالی که دارای چهار گزینه ای است، شما رو بر گروهی که بر اساس شخصیتتان هستش تقسیم بندی میکنن.

HypeSquad House Badges 1 - معرفی تمام بج های دیسکورد

هایپ اسکواد ایونت – Hype Squad Event

بج هایپ اسکواد ایونت بدجی هستش که وقتی در ایونت های دیسکورد و یا ایونت هایپ اسکواد شرکت کنید، این بج به شما داده میشه که برای کسایی که در ایران زندگی میکنند سخت هستش که بج رو بگیرن.

HS Events - معرفی تمام بج های دیسکورد

باگ هانتر – Bug Hunter

بج باگ هانتر برای کسایی هستش که باگ های دیسکورد رو پیدا میکنن و گزارش میدن، برای اینکه این بج رو بدست بیارید به سرور دیسکورد discord-tasters برید و آزمون اولیه رو بدید اگر قبول بشید به شما رول میدن تا بتونید باگ ها رو گزارش کنید.

BH - معرفی تمام بج های دیسکورد

پارتنر دیسکورد – Discord Partner

بج پارتنر دیسکورد یا همان شریک دیسکورد به کسایی داده میشه که با دیسکورد پارتنر بشون، حالا براتون سوال پیش میاد که چگونه میتونیم پارتنر دیسکورد بشیم، شما باید در فضای مجازی یا در دنیا حقیقی محبوب و معروف باشید ، اگر شما معروف و محبوب هستید و سرور دیسکورد دارید میتوانید همین الان اقدام کنید تا پارتنر دیسکورد بشید، مزایای پارتنری دیسکورد این هستش که شما نیترو دائمی و بوست دائمی لول 3 برای سرورتون دارید.

Partner - معرفی تمام بج های دیسکورد

ارلی ساپورتر – Early Supporter

بج ایرلی ساپورتر یا همون اولین حامیان دیسکورد به کسایی داده شده که نیترو 5 دلاری یا همون کلاسیک تا 18 اکتبر سال 2018 خریداری کردند، نیترو 5 دلاری یا همون نیترو کلاسیک که کاربران دیسکورد تا 18 اکتبر 2018 خریده بودند یا داشتند بخاطر تشکر، دیسکورد بج ایرلی ساپورتر به کاربران داد.

ES - معرفی تمام بج های دیسکورد

دیسکورد استف – Discord Staff

بدچ دیسکورد استف برای کسایی  هستش که در دیسکورد کار میکنند، کسایی که میخوان در دیسکورد شغل داشته باشن باید در شهر سانفرانسیسکو یا در آمریکا و کشور های اروپایی باشند که برای ایرانی ها در حال حاضر سخت هستش در دیسکورد کار کنن.

پیشنهاد میکنم این مطلبو هم بخونی:  آموزش نصب و استفاده از بتر دیسکورد

Staff - معرفی تمام بج های دیسکورد

بات دولوپر – Early Bot Developer

بج بات دولوپر به کسایی داده میشد رباتشان تا 19 آگوست 2020 وریفای شده بود، دیسکورد بخاطر این دیگه بج بات دولوپر نمیده چون زیاد کاربران دیسکورد فقط بخاطر گرفتن بج بات میساختن نه پیشرفت دیسکورد! و همین موضوع باعث شد دیگه بج بات دولوپر داده نشه.

R - معرفی تمام بج های دیسکورد

سریتفاید مدریتور – Certified Moderator

و میرسیم به آخرین بج دیسکورد یعنی سرتیفاید مدریتور، این بج برای کسایی هستش که در تست سرتیفاید مدریتور شرکت کنند و قبول بشن، این بج در سال 2021 اومده و دیسکورد این بج رو به کسایی میده که در آزمون سرتیفاید شرکت کنن، در واقع این بدج بخاط این ساخته شده که شما کانفیگر یا کسایی که سرور رو به خوبی میسازن و یا ادمینی خوبی هستند رو بشناسید! اگه فکر میکنید کانفیگر خوبی هستید و سرور میتونید به خوبی مدیریت کنید و ادمین خوبی هستید همین الان در به سایت دیسکورد  قسمت مدریتور بروید و مقاله ها رو بخونید و در آزمون شرکت کنید

Screenshot 389 - معرفی تمام بج های دیسکورد

همه بج های دیسکورد رو معرفی کردیم، اگه از این مطلب خوشتون اومد امتیاز بدید و نظر خودتون رو برای ما کامنت کنید.

4.5/5 - (35 نفر به این پست امتیاز دادن!)

نظر خودتو بهمون بگو!

قوانین بخش نظرات:

1- از الفاظ نامناسب استفاده نکنید.

2- پیام خودتون رو فارسی بنویسید.

1 دیدگاه

  1. Done گفت:

    بج باگ هانتر اون لینک دیسکورد تستر خرابه لطفا درستش کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش دیسکورد

دیسکورد به چه دردی میخورد و چه استفاده هایی دارد؟

معرفی ربات ها

بات NQN بهترین جایگزین نیترو دیسکورد

ترفند های دیسکورد

حالت های متن در دیسکورد

آموزش دیسکورد

تنظیمات نوتیفیکیشن دیسکورد

کانفیگ سرور دیسکورد

نحوه ساخت لینک اختصاصی سرور دیسکورد

کانفیگ سرور دیسکورد

ساخت انانسمنت چنل