پای هوش مصنوعی به دیسکورد باز شد!

احتمالا اسم ربات Clyde به گوشتون خورده و ازش استفاده کردید. دیسکورد خبرهایی از اضافه کردن هوش منصوعی ChatBot به این ربات رو منتشر کرده که امروز راجع بهش صحبت می‌کنیم.

فرقی نداره که یک روز عادی یا حرفه ای باشید چون اخیرا حتما با ربات های هوش مصنوعی مثل ChatGpt یا Midjourney کار کردید و تفکرات خودتون رو تبدیل به تصویر کردید یا با ربات ها صحبت کردید.

جالبه بدونید هر ماه بیشتر از 30 میلیون نفر از هوش مصنوعی Midjourney در سرورهای مختلف استفاده می‌کنن. سرور این هوش مصنوعی قدرتمند در حال حاضر 14 میلیون ممبر داره که بزرگترین سرور دیسکورد شناخته شده است. ماهیانه بیشتر از 1 بیلیون تصویر منحصر به فرد از تصورات کاربرا ساخته میشه. 🙂

و اینم خیلی خفنه که بیشتر از 10% کاربرای جدید برای تجربه و دسترسی به کامیونیتی های هوش مصنوعی به دیسکورد میان.

چرا دیسکورد تبدیل به خانه هوش مصنوعی شده؟

خیلی ساده اس. چون شما توی دیسکورد با دوستاتون از AI لذت می‌برید. بجای اینکه بخواید تنها از هوش مصنوعی استفاده کنید، می‌تونید ببینید که هوش مصنوعی از تصورات شما چی در مورد دوستتون میسازه.

در دیسکورد شما می‌تونید از هوش مصنوعی برای تقویت مکالمه خودتون و دوستاتون استفاده کنید. با هم میم بسازید، تصاویر جدید خلق کنید و این هم کاربردیه، هم سرگرم کننده!

حالا با توجه به حرف هایی که زدیم چی میشه اگه هوش مصنوعی به کمک کامیونیتی های دیسکورد بیاد و به اونا کمک کنه از سرور خودشون محافظت کنن؟

چیزهای جدیدی که هوش مصنوعی به دیسکورد اضافه می‌کنه:

  • چت بات Clyde
  • AI برای مدیریت خودکار سرورها
  • تخته سفید
  • ریمیکس آواتار

چت بات کلاید – Clyde

Clyde AI

اسم کلاید بات اختصاصی دیسکورد حتما به گوشتون خورده. مخصوصا زمانی که کار اشتباهی توی دیسکورد انجام میدید این کلایده که به شما تذکر میده.

حالا هوش مصنوعی به کمک کلاید میاد تا بتونه با شما صحبت کنه و توی سرورتون با دوستاتون سرگرم باشید. میتونید با ChatBot Clyde صحبت کنید، ایموجی و گیف بازی کنید :)) البته کلاید سوالاتون رو هم با کمک هوش مصنوعی جواب میده.

مدیریت خودکار – AutoMod AI

AutoMod AI

سال 2021 بود که AutoMod به کمک مدیران اومد تا مدیریت سرور رو آسون تر کنه و همین کار رو هم انجام داد! حالا هوش مصنوعی وارد مدیریت خودکار میشه و تلاش می‌کنه که با مدل هایی که یاد می‌گیره بطور پیشرفته تری به اونرها کمک کنه امنیت سرورشون رو حفظ کنن.

شاید براتون جالب باشه که بدونید 45 میلیون مسیج اسپم تا حالا توسط AutoMod مسدود شده و قبل از ارسال جلوشون گرفته شده.

خلاصه گفتگو – Conversation Summaries

خلاصه گفتگو

حتما پیش اومده که چت دیسکوردتون رو باز می‌کنید و می‌بینید ممبراتون دارن در مورد یه موضوع صحبت می‌کنن ولی شما در جریان صحبت هاشون نیستید! اینجا Conversation Summaries توسط هوش مصنوعی بحثی ممبرا رو تشخیص میده و براش یه تاپیک ایجاد می‌کنه که هرکس دوست داشته باشه به بحثشون وارد بشه.

ریمیکس آواتار – Avatar Remix

شما با کمک Avatar Remix با قدرت هوش مصنوعی ایده های خلاقانه خودتون رو روی عکس آواتار خودتون پیاده کنید و چیزای جدید بسازید!

آینده هوش مصنوعی در دیسکورد

به نظر من انقلاب جدید انقلاب هوش مصنوعی هاست. جایی که با یک کلیک و چند متن ایده های جدیدی وارد دنیای ما آدما میشه. این ربات ها هستن که قراره به ما کمک کنن تا دنیای جدیدمون رو بسازیم.

اگه شما هم اتفاقاتی که قراره توی دیسکورد بیوفته رو مثبت می‌بینید و فکر می‌کنید هوش مصنوعی قراره دنیا رو تغییر بده حتما سای تک رو بیشتر دنبال کنید.

5/5 - (1 نفر به این پست امتیاز دادن!)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانفیگ سرور دیسکورد

آموزش ساخت کانال AFK در دیسکورد

کانفیگ سرور دیسکورد

آموزش اضافه کردن دکمه به وبهوک

معرفی ربات ها

آموزش پخش آهنگ با بات هایدرا

کانفیگ سرور دیسکورد

نحوه ساخت لینک اختصاصی سرور دیسکورد

کانفیگ سرور دیسکورد

ساخت انانسمنت چنل

آموزش دیسکورد

تنظیمات نوتیفیکیشن دیسکورد