شرایط بازگشت وجه

سای تک متعهد می‌گردد در صورت بروز مشکل در ارائه خدمات و عدم توانایی در ارائه محصولات خود، با توجه شرایط شرح داده شده، وجه پرداختی کاربر را در اسرع وقت به حسابی که خرید با آن انجام شده بازگشت دهد.

تعهد بازگشت وجه

بطور کلی بازگشت وجه شامل محصولات (نیتروی دیسکورد) و خدمات (کانفیگ سرور و توسعه ربات دیسکورد) است.

به دلیل تنوع در محصولات و نوع فعالسازی، شرایط تک تک محصولات بصورت جدا توضیح داده شده که قبل از خرید، کاربر باید آنرا مطالعه کند.

شرایط کلی

– اگر کاربر بلافاصله بعد از خرید خود، سفارش خود را لغو کند بدون هیچ دستمزدی، وجه پرداخت شده به حسابی که با آن خرید را انجام داده بازگشت داده می‌شود.

– تمامی سفارش ها تنها تا 24 ساعت بعد از پرداخت قابلیت بازگشت وجه را دارند. بعد از 24 ساعت محصول خریداری شده تعویض و یا با کسر جریمه بازگشت داده می‌شود.

– هیچکدام از محصولات نیتروی دیسکورد بعد از فعال شدن روی اکانت، به هیچ وجه قابلیت لغو سفارش و یا بازگشت وجه را ندارد.

نیترو بوست 3 ماهه

– نحوه فعالسازی نیترو بوست 3 ماهه بصورت لاگین به اکانت است و هزینه ها شامل خرید کردیت کارت، لینک فعالسازی و دستمزد ورود به اکانت و فعالسازی است.

– اگر کاربر اطلاعات خود را ارسال کرده باشد و ورود به اکانت صورت بگیرد و درخواست لغو سفارش توسط خریدار داده شود، 15% از مبلغ سفارش از مبلغ پرداختی بخاطر ورود به اکانت کسر می‌شود و باقی وجه پرداختی بازگشت داده می‌شود.

1- در بعضی از اکانت های دیسکورد، به دلیل ارور invalid payment source نیتروی 3 ماهه و سابسکرایب فعال نمی‌شود.

1.1- در صورت تایید خریدار، سای تک می‌تواند نیترو را بر روی اکانت جدیدی که خود خریدار آنرا می‌سازد بدون پرداخت هزینه اضافه فعال کند.

1.2- اگر نیترو به دلیل ارور invalid payment source روی اکانت کاربر فعال نشود، در صورت لغو سفارش توسط مشتری، بازپرداخت با کسر 15% از مبلغ پرداختی خریدار انجام می‌شود.

1.3- اگر این ارور به دلیل استفاده از کردیت کارت های نامعتبر روی اکانت دیسکورد کاربر باشد، بازپرداخت با کسر 25% از مبلغ پرداختی خریدار انجام می‌شود.

نیترو بوست و نیترو کلاسیک (1 ماهه – گیفت)

تحویل نیتروی گیفت دیسکورد بصورت لینک فعالسازی است و چون لینک بلافاصله بعد از خرید به خریدار تحویل داده می‌شود. به همین دلیل فقط در دو صورت قابلیت بازگشت وجه برای این سفارش ها در دسترس است.

1- تحویل نیتروی گیفت بیشتر از 1 ساعت طول بکشه.

2- نیتروی تحویل داده به خریدار، به هیچ عنوان Accept نشود و به خریدار دیگری تحویل داده شود. بعد از فعال شدن نیترو روی اکانت خریدار دوم؛ بازگشت وجه برای خریدار اول انجام می‌شود.

3- لینک فعالسازی نیترو فقط به خریدار ارسال می‌شود و در صورت Redeem شدن آن توسط اکانت خود خریدار و یا شخص دیگر و یا فعال کردن روی اکانت اشتباه توسط خریدار، به هیچ عنوان بازگشت وجه انجام نمی‌شود.

4- لینک فعالسازی نیترو دیسکورد 48 ساعت زمان برای فعالسازی دارد و بعد از اتمام این مدت، فروشگاه سای تک مسئولیتی در قبال Expire شدن لینک فعالسازی ندارد. مسئولیت لینک و مدیریت زمان با خریدار است.